Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922)

Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922)

По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):

Лазаркевич Костянтин, бунчужний — до 6-ї Січової дивізії

Коритник Лука, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Рибак Лев, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської дивізії

Сербін Максим, портупей-юнак — до 4-ї Київської дивізії

Молодожоненко Олекса, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Кулик Микола, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Кучерявий Панас, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Лещенко Платон, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Божинський Олександр, портупей-юнак — до 2-ї Волинської дивізії

Дідок Микола, портупей-юнак — до 2-ї Волинської дивізії

Рудь-Редько Василь, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Поважук Володимир, портупей-юнак — до 2-ї Волинської дивізії

Зайців Микола, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської дивізії

Сегеда Антін, портупей-юнак — до 3-ї Залізної дивізії

Гейзе Іван — до 6-ї Січової дивізії

Сомчинський Олександр — до 2-ї Волинської дивізії

Шаплюк Петро — до 3-ї Залізної дивізії

Орлик Михайло — до 2-ї Волинської дивізії

Краснокутський Тимотій — до 2-ї Волинської дивізії

Грушецький Іван — до 6-ї Січової дивізії

Горностай Порфир — до 2-ї Волинської дивізії

Марченко Андрій — до 6-ї Січової дивізії

Петрик Пилип — до 6-ї Січової дивізії

Молодожоненко Павло — до 6-ї Січової дивізії

Гороновський Василь — до 2-ї Волинської дивізії

Лазаркевич В’ячеслав — до 6-ї Січової дивізії

Афанасієвський Василь — до 2-ї Волинської дивізії

Тимченко Михайло — до 5-ї Херсонської дивізії

Мос Жигмонт — до 2-ї Волинської дивізії

Сухоставський Володимир — до 2-ї Волинської дивізії

Терпиловський Юрій — до 2-ї Волинської дивізії

Серговський Іван — до 3-ї Залізної дивізії

Лещишин Микола — до 6-ї Січової дивізії

Ластовняк Василь — до 5-ї Херсонської дивізії

Кудина Кирило — до 2-ї Волинської дивізії

Гордіюк Іван — до 3-ї Залізної дивізії

Адамович Петро — до 3-ї Залізної дивізії

Ганський Олександр — до 3-ї Залізної дивізії

Присяжнюк Назарій — до 5-ї Херсонської дивізії

Бордючівський Семен — до 5-ї Херсонської дивізії

Шептун Трохим — до 5-ї Херсонської дивізії

Зубченко Данило — до 3-ї Залізної дивізії

Бернасівський Микола — до 3-ї Залізної дивізії

Домбровський Тимотій — до 5-ї Херсонської дивізії

Кордиш Володимир — до 5-ї Херсонської дивізії

Стратійчук Іван — до 5-ї Херсонської дивізії

Євтимович Сергій — до 3-ї Залізної дивізії

Кусаків Костянтин — до 2-ї Волинської дивізії

Филинський Микола — до 3-ї Залізної дивізії

Майбродський Іларіон — до 5-ї Херсонської дивізії

Дударець Михайло — до 4-ї Київської дивізії

Третяк Филимон — до 5-ї Херсонської дивізії

Похилюк Пилип — до 5-ї Херсонської дивізії

Макаревич Федір — до 5-ї Херсонської дивізії

Кардинал Максим — до 1-ї Запорізької дивізії

Лищук Семен — до 3-ї Залізної дивізії

Врона Микола — до 4-ї Київської дивізії

Ковальський Казимир — до 3-ї Залізної дивізії

Калениченко Павло — до 1-ї Запорізької дивізії

Бурлій Олекса — до 4-ї Київської дивізії

Татарський Олекса — до 1-ї Запорізької дивізії

Саковський Микола — до 3-ї Залізної дивізії

По піхоті (за 2-м розрядом зі старшинством з 1.10.1921):

Мацимох Степан — до 1-ї Запорізької дивізії

Гунько Мусій — до 3-ї Залізної дивізії

Буткевич Леонід — до 1-ї Запорізької дивізії

Уманець Лев — до 1-ї Запорізької дивізії

Катеринчак Олександр — до 1-ї Запорізької дивізії

Сидорук Іван — до 1-ї Запорізької дивізії

Вдовиченко Павло — до 1-ї Запорізької дивізії

Скочко Володимир — до 1-ї Запорізької дивізії

Яцик Яків — до 1-ї Запорізької дивізії

Бахтин Леонід — до 4-ї Київської дивізії

Єщенко Євген — до 1-ї Запорізької дивізії

Охмак Іван — до 1-ї Запорізької дивізії

Зімницький Михайло — до 4-ї Київської дивізії

Мельниченко Федір — до 2-ї Волинської дивізії

Колосівський Віктор — до 4-ї Київської дивізії

Могильський Анатолій — до 1-ї Запорізької дивізії

Білинський Володимир — до 4-ї Київської дивізії

Дорожинський Микола — до 4-ї Київської дивізії

Лісовський Володимир — до 4-ї Київської дивізії

Зінець Михайло — до 4-ї Київської дивізії

Підлужний Володимир — до 4-ї Київської дивізії

По артилерії (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):

Зражевський Віталій, бунчужний — до 1-ї Запорізької дивізії

Сакович Андрій, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської дивізії

Трубний Олександр, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської дивізії

Захарченко Павло, портупей-юнак — до 4-ї Київської дивізії

Батюта Олекса, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Ломацький Олександр — до 1-ї Запорізької дивізії

Кодлубовський Сергій — до 2-ї Волинської дивізії

Козельський Теофан — до 3-ї Залізної дивізії

Завальнюк Василь — до 3-ї Залізної дивізії

Липський Олексій — до 2-ї Волинської дивізії

Жебрун Сергій — до 5-ї Херсонської дивізії

Корнилович Євген — до 5-ї Херсонської дивізії

Канонир Юрій — до 4-ї Київської дивізії

Зелянд Євген — до Окремого кінно-гірського дивізіону

Ленків Володимир — до Окремого кінно-гірського дивізіону

По кінноті (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):

Волосевич Борис, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії

Маницький Іван, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізії (хорунжий посмертно)

Кривоніс Андрій, портупей-юнак — до 4-ї Київської дивізії

Теліга Михайло — до 2-ї Волинської дивізії

Трутенко Борис — до Окремої кінної дивізії

Княгницький Микола — до 2-ї Волинської дивізії

Рибарук Іван — до Окремої кінної дивізії

Чокарів Петро — до Окремої кінної дивізії

Єригін Петро — до Окремої кінної дивізії

Сінькевич Адам — до Окремої кінної дивізії

По кінноті (за 2-м розрядом зі старшинством з 1.10.1921):

Фанстиль Анатолій — до Окремої кінної дивізії

Завістовський Флоріан — до Окремої кінної дивізії

Антоненко Олександр — до Окремої кінної дивізії

Ріхтер Жигмонт — до 3-ї Залізної дивізії

Липкин Василь — до 5-ї Херсонської дивізії

Солтинський Микола — до 1-ї Запорізької дивізії

Закінчили по 3-му розряду (підхорунжими зі старшинством з 28.04.1922):

Закревський Олександр

Шуст Іван

Лукасевич Борис

ЦДАВОУ. — Ф. 1078. — Оп. 2. — Спр. 297. — С. 189–190.

Поделитесь на страничке

Следующая глава >

Похожие главы из других книг:

Другого народа у нас нет

Из книги автора

Другого народа у нас нет  Для иллюстраций к этой книге искал я икону одного русского святого, преподобного Петра. Человека своеобразной, но и не такой уж необычной, по тем временам, судьбы. На мой взгляд. Во всяком случае, в письменных источниках нет никаких свидетельств,


Другого народа у нас нет

Из книги автора

Другого народа у нас нет Для иллюстраций к этой книге искал я икону одного русского святого, преподобного Петра. Человека своеобразной, но и не такой уж необычной, по тем временам, судьбы. На мой взгляд. Во всяком случае, в письменных источниках нет никаких свидетельств,


Манастирі, церкви і школи

Из книги автора

Манастирі, церкви і школи По смерти архимандрита Нікифора Тура обрано на його місце Єлисея Плетенецького, що першим з печерських наставників припинив сите чернецьке життя й почав обертати великі манастирські доходи на культурно-національні потреби.Він то закупив


Открыватели другого моря

Из книги автора

Открыватели другого моря В эти годы московские грамотеи вновь читали описание Америки, помещенное в огромной рукописи: «Книга глаголемая Космография, сиречь всего света описание».Это был перевод известного труда Герарда Меркатора, но — как всегда это бывало —


Українізація 2-ї Київської школи прапорщиків, розформування російських військово-навчальних закладів

Из книги автора

Українізація 2-ї Київської школи прапорщиків, розформування російських військово-навчальних закладів Навесні-влітку 1917 р. український рух у Київських школах прапорщиків був значно меншим, ніж в Одесі, хоча як мінімум двоє начальників шкіл — 2-ї полковник Хлопицький


Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи

Из книги автора

Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи З перших днів діяльності Житомирської юнацької школи, незважаючи на наказ від 5 січня 1919 р. про «безумовно українців», національний склад юнаків був досить строкатий: українці, чехи, поляки, росіяни, євреї. Так, Микола


Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр

Из книги автора

Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів


Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Из книги автора

Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів Іван5. Момот Михайло6. Охотенко Дмитро7. Карпюк Адам8. Березюк


Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921)

Из книги автора

Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921) По піхоті:1. Варавін Олександр2. Василів Володимир3. Василів Олександр4. Герасимчук Степан5. Говядовський Віктор (портупей-юнак)6. Гончаренко Григорій7. Гриб Сергій8. Гурін Дмитро (бунчужний)9. Дорошів


Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923)

Из книги автора

Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923) 1. Ведмідський Андрій, піхота2. Вічке Едуард3. Вільчек Микола, кіннота4. Вігуржинський Володимир, кіннота, молодший портупей-юнак5. Гандзієнко Артем, кіннота6. Гаєвик Доротей, кіннота, молодший


Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

Из книги автора

Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)     Чи перебував на фронті Чи був на старшинських посадах Нагороди 1 Антонішин Петро 10 місяців не був не має 2 Бесарабів Петро 2 р., 1 місяць - Залізний Хрест, Ч. 668 3 Болхаревський


Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921)

Из книги автора

Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 4.12.1921):1. Гунько Данило — до 2-ї Волинської дивізії2. Мороз Хведір — до 3-ї Залізної дивізії3. Полікша Сергій — до 3-ї


Реєстр жертводавців на видавничий фонд

Из книги автора

Реєстр жертводавців на видавничий фонд 105.00 дол.:Розгін Іван.82.00 дол.:ОбВУА у Великій Британії.75.00 дол.:Лютий-Лютенко Іван.По 50.00 дол.:Бойків С.; Лазуренко С.; Ромашок K.; Окружна Рада Союзу Українок, Дітройт; Український Народний Дім, Віллімеитик; Українська Стрілецька Громада,