Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Бунчужні:

1. Бондарчук Хведось

2. Чайківський Володимир

3. Вельмик Микола

Чотові:

4. Іванів Іван

5. Момот Михайло

6. Охотенко Дмитро

7. Карпюк Адам

8. Березюк Іван

9. Іванченко Юрко

10. Лук’янчук Купріян

Ройові:

11. Левченко Кость

12. Рудківський Хведерь

13. Рудківський Іван

14. Жогло Іларіон

15. Кушніренко Юхим

16. Гуральський Олександр

17. Тржепель Михайло

18. Бакумів Хома

19. Баклажко Микола

20. Яківець Іларіон

21. Левіт Володимир

22. Конкель Антін

23. Лоянич Микола

24. Гордієв Павло

25. Жидків Микола

26. Рибченко Олександр

Юнаки:

27. Захарчук Анатолій

28. Винник Іван

29. Волошин Юрко

30. Козловський Андрій

31. Нечипорук Петро

32. Маринич Петро

33. Шумик Василь

34. Харусь Микола

35. Хрупенко Олександр

36. Гопанчук Віктор

37. Сопронюк Юхим

38. Назарець Іван

39. Павличенко Якім

40. Линник Микита

41. Лаврінчук Яків

42. Тржепель Микола

43. Ткачук Феофан

44. Богомаз Іван

45. Величковський Володимир

46. Білоус Іван

47. Ковтун Василь

48. Ницель Зотик

49. Савчук Кузьма

50. Твердохліб Микола

51. Бичковський Микола

52. Теодорович Денис

53. Нетребенко Михайло

54. Титаренко Пилип

55. Злотник Сергій

56. Кізюта Левко

57. Голубь Арсень

58. Дробот Хведір

59. Демчук Микола

60. Марченко Олександр

61. Трибухівський Йосип

62. Дикун Микола

63. Матвійчук Іван

64. Малюженко Левко

65. Єлисеів Петро

66. Демчин Корній

67. Шадурський Василь

68. Корнійчук Олександр

69. Рудий Петро

70. Охременко Василь

71. Ільяшевич Кость

72. Демянчук Яків

73. Ціомик Гаврило

74. Вакулюк Юльян

75. Нечипоренко Кирило

76. Крисаченко Олександр

77. Чубинський Василь

78. Орел Олександр

79. Сокіл Олександр

80. Денисюк Андрій

81. Речиць Йосип

82. Скомаровський Диомид

83. Занудів Петро

84. Наконечний Андрій

85. Козерацький Олександр

86. Янченко Семен

87. Кумер Іван

88. Ховець Калістрат

89. Прилипко Трохим

90. Канцевич Олександр

91. Піотровский Йосип

92. Мазуренко Антін

93. Козачук Конон

94. Говоров Микола

95. Філіпов Теофил

96. Водницький Арсень

97. Чудак Йосип

98. Лавринович Антін

99. Тималовський Леон

100. Вахівський Йосип

101. Тимашенко Юрко

102. Гуцало Кузьма

103. Кондратюк Павло

104. Кузьмук Борис

105. Туржанський Грицько

106. Сікорський Володимир

107. Новак Семен

108. Ходаковський Платон

109. Савин Василь

110. Поплавський Віталій

111. Ожоженко Савва

112. Дзендзелевский Іван

113. Козловський Хфедось

114. Мельник Хфедір

115. Словіковський Левко

116. Борисевич Йосип

117. Петропавловський Микола

118. Гонта Петро

119. Бондарчук Модест

120. Бухалець Василь

121. Мокрицький Сергій

122. Дороіцук Іван

123. Григорів Семен

124. Синиця Антін

125. Момотюк Іван

126. Русятинський Михайло

127. Клевальчук Олександр

128. Назаров Кирило

129. Євтушенко Петро

130. Горун Анатолій

131. Кульчицький Микола

132. Іщик Семен

133. Уланович Антін

134. Зелінський Павло

135. Якимчук Ананій

136. Свістунов Іполіт

137. Царенко Віктор

138. Савчук Роман

139. Дубінецький Микола

140. Усагович Левко

141. Тржепель Кость

142. Ковальчук Данило

143. Волторніст Іван

144. Маковіїв Тихон

145. Сивук Хведерь

146. Яблонський Петро

147. Афанасіів Кость

148. Загельський Мина

149. Тимчук Кузьма

150. Олейник Микола

151. Іщенко Данило

152. Водопян Антін

153. Вознесенський Йосип

154. Дацик Андрій

155. Добродіів Олекса

156. Максимчук Іван

157. Лисогурський Зіновій

158. Кузнецов Олександр

159. Транавський Юрко

160. Корзун Іван

161. Базаревський Іван

162. Лейман Андріян

163. Грабовський Василь

ЦДАВОу. — Ф. 1075. — Оп. 2. — Спр. 651. — С. 25–25-зв.

Поделитесь на страничке

Следующая глава >

Похожие главы из других книг

«МЫ ВЕРНЕМСЯ ДОМОЙ ДО НАЧАЛА ЛИСТОПАДА»

Из книги Августовские пушки автора Такман Барбара

«МЫ ВЕРНЕМСЯ ДОМОЙ ДО НАЧАЛА ЛИСТОПАДА» Лондон. 2 августа, воскресенье. За несколько часоз до вручения Бельгии германского ультиматума Грей попросил кабинет министров предоставить ему полномочия отдать приказ английскому флоту о защите французского побережья пролива


Социальные ранги, иерархия и богатство

Из книги Исландия эпохи викингов автора Байок Джесси Л.

Социальные ранги, иерархия и богатство Исландское общество во многом сходно с так называемыми ранговыми обществами, где существует множество самодостаточных индивидуумов, в нашем случае землевладельцев, социальные различия между которыми часто совершенно формальны и


Судьба Титиа-и-те-Ранги

Из книги Сказки и легенды маори автора Кондратов Александр Михайлович

Судьба Титиа-и-те-Ранги Тот, кто кончал школу тохунг — фаре-маире, должен был доказать, что способен убить человека мыслью. После этого он получал звание тохунга фаифаиа. Чтобы получить более низкое звание, достаточно было убить мыслью собаку или птицу. Только тохунга


Тама-нуи-а-ранги и Руку-тиа

Из книги Сказки и легенды маори автора Кондратов Александр Михайлович

Тама-нуи-а-ранги и Руку-тиа У Тамы-нуи-а-ранги было очень некрасивое, просто безобразное лицо. Говорили, что Тама любит бродить с места на место, не брезгует воровством и постоянно занят поисками новых рабынь. У него было несколько детей, еще совсем маленьких.Однажды к нему


Доля юнаків 1-ї та 2-ї Українських військових шкіл

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Доля юнаків 1-ї та 2-ї Українських військових шкіл Після повернення до столиці України представники молодшого курсу 1-ї школи та делегація юнаків 2-ї школи були на прийомі у військового міністра Олександра Жуковського — просили можливості закінчення навчання. Але


Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи З перших днів діяльності Житомирської юнацької школи, незважаючи на наказ від 5 січня 1919 р. про «безумовно українців», національний склад юнаків був досить строкатий: українці, чехи, поляки, росіяни, євреї. Так, Микола


Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921) По піхоті:1. Варавін Олександр2. Василів Володимир3. Василів Олександр4. Герасимчук Степан5. Говядовський Віктор (портупей-юнак)6. Гончаренко Григорій7. Гриб Сергій8. Гурін Дмитро (бунчужний)9. Дорошів


Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):Лазаркевич Костянтин, бунчужний — до 6-ї Січової дивізіїКоритник Лука, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізіїРибак Лев, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської


Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923) 1. Ведмідський Андрій, піхота2. Вічке Едуард3. Вільчек Микола, кіннота4. Вігуржинський Володимир, кіннота, молодший портупей-юнак5. Гандзієнко Артем, кіннота6. Гаєвик Доротей, кіннота, молодший


Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)     Чи перебував на фронті Чи був на старшинських посадах Нагороди 1 Антонішин Петро 10 місяців не був не має 2 Бесарабів Петро 2 р., 1 місяць - Залізний Хрест, Ч. 668 3 Болхаревський


Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 4.12.1921):1. Гунько Данило — до 2-ї Волинської дивізії2. Мороз Хведір — до 3-ї Залізної дивізії3. Полікша Сергій — до 3-ї


Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року Підполк. Міклашевський Чотовий Ростовський Сотник Поплавський Чотовий Ванзіглер Сот. Марущенко-Богдановський Ройовий


Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році Отаман (майор) Шльосер, К-ир Четар Кріль Бриґади Четар Клочурак Степан Сотник Гедлінґ Четар Лев Сотник Абель Бронислав Четар Пушкар Гриць Сотник Байрак Четар