Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923)

Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923)

1. Ведмідський Андрій, піхота

2. Вічке Едуард

3. Вільчек Микола, кіннота

4. Вігуржинський Володимир, кіннота, молодший портупей-юнак

5. Гандзієнко Артем, кіннота

6. Гаєвик Доротей, кіннота, молодший портупей-юнак

7. Гайчук Григорій, піхота, молодший портупей-юнак

8. Годованюк Михайло, піхота, старший портупей-юнак

9. Головко Петро, кіннота

10. Голуб Григорій, кіннота, молодший портупей-юнак

11. Дзисюк Григорій, кіннота

12. Дубицький Микола, кіннота

13. Єрмолаєв Леонід, кіннота, молодший портупей-юнак

14. Ільницький Віктор, кіннота

15. Иосипишин Петро, піхота, молодший портупей-юнак

16. Кардасевич Борис, піхота

17. Кірієвський Микита, кіннота, старший портупей-юнак

18. Марущак Кузьма, піхота, бунчужний

19. Мезенців Микола, кіннота

20. Морозовський Петро, кіннота

21. Олексіїв Володимир, кіннота

22. Парнюк Гаврило, кіннота, молодший портупей-юнак

23. Паламарчук Степан, кіннота

24. Пономаренко Костянтин, піхота, старший портупей-юнак

25. Поронників Павло, кіннота, старший портупей-юнак

26. Полтавченко Григорій, поручик кінноти

27. Подільський Петро

28. Редько Микола, піхота

29. Редько Сергій, піхота

30. Савченко Антін, кіннота, молодший портупей-юнак

31. Самгородський Володимир

32. Святий Федір, піхота

33. Сіхневич Юстин, піхота

34. Скаженюк Леонід

35. Скарин Андрій, піхота, молодший портупей-юнак

36. Скрипківський Юрій

37. Сліпанчук Іван, кіннота

38. Старченко Іван, кіннота

39. Ткачук Петро, кіннота

40. Урсул Дем’ян

41. Фурман Михайло, піхота

42. Церклевич Гнат, кіннота

43. Чернявський Захар, кіннота

44. Яблонський Іван, кіннота

45. Янківський Лев, піхота

46. Ярмак Автоном, кіннота

47. Ярмак Захарій, кіннота, старший портупей-юнак

48. Яценко Володимир, кіннота, молодший портупей-юнак

ЦДАВОУ. — Ф. 1075. — Оп. 2. — Спр. 1047. -С. 100; Отрешко-Арський М. Воєнні школи армії УНР // Тризуб. — Нью-Йорк, 1973. — Ч. 71. — С. 17–18.

Поделитесь на страничке

Следующая глава >

Похожие главы из других книг

3. Документы из «Обзора политико-экономического состояния СССР за апрель-май 1923 г. 16.VII.1923 г.»

Из книги Евреи в КГБ автора Абрамов Вадим

3. Документы из «Обзора политико-экономического состояния СССР за апрель-май 1923 г. 16.VII.1923 г.» НАЦИОНАЛИСТИЧЕСКИЕ ПАРТИИ И ГРУППИРОВКИУкраинская коммунистическая партия.Прикрываясь коммунистическим флагом, на Украине ведет антисоветскую работу УКП, распространяющая


Манастирі, церкви і школи

Из книги Велика історія України автора Голубец Николай

Манастирі, церкви і школи По смерти архимандрита Нікифора Тура обрано на його місце Єлисея Плетенецького, що першим з печерських наставників припинив сите чернецьке життя й почав обертати великі манастирські доходи на культурно-національні потреби.Він то закупив


16. Реєстр смерті

Из книги Жнива скорботи: радянська колективізація і голодомор автора Конквест Роберт


Українізація 2-ї Київської школи прапорщиків, розформування російських військово-навчальних закладів

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Українізація 2-ї Київської школи прапорщиків, розформування російських військово-навчальних закладів Навесні-влітку 1917 р. український рух у Київських школах прапорщиків був значно меншим, ніж в Одесі, хоча як мінімум двоє начальників шкіл — 2-ї полковник Хлопицький


Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи З перших днів діяльності Житомирської юнацької школи, незважаючи на наказ від 5 січня 1919 р. про «безумовно українців», національний склад юнаків був досить строкатий: українці, чехи, поляки, росіяни, євреї. Так, Микола


Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів


Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів Іван5. Момот Михайло6. Охотенко Дмитро7. Карпюк Адам8. Березюк


Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921) По піхоті:1. Варавін Олександр2. Василів Володимир3. Василів Олександр4. Герасимчук Степан5. Говядовський Віктор (портупей-юнак)6. Гончаренко Григорій7. Гриб Сергій8. Гурін Дмитро (бунчужний)9. Дорошів


Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):Лазаркевич Костянтин, бунчужний — до 6-ї Січової дивізіїКоритник Лука, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізіїРибак Лев, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської


Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)     Чи перебував на фронті Чи був на старшинських посадах Нагороди 1 Антонішин Петро 10 місяців не був не має 2 Бесарабів Петро 2 р., 1 місяць - Залізний Хрест, Ч. 668 3 Болхаревський


Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 4.12.1921):1. Гунько Данило — до 2-ї Волинської дивізії2. Мороз Хведір — до 3-ї Залізної дивізії3. Полікша Сергій — до 3-ї


Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році Отаман (майор) Шльосер, К-ир Четар Кріль Бриґади Четар Клочурак Степан Сотник Гедлінґ Четар Лев Сотник Абель Бронислав Четар Пушкар Гриць Сотник Байрак Четар


Реєстр жертводавців на видавничий фонд

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр жертводавців на видавничий фонд 105.00 дол.:Розгін Іван.82.00 дол.:ОбВУА у Великій Британії.75.00 дол.:Лютий-Лютенко Іван.По 50.00 дол.:Бойків С.; Лазуренко С.; Ромашок K.; Окружна Рада Союзу Українок, Дітройт; Український Народний Дім, Віллімеитик; Українська Стрілецька Громада,