Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр

Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр

Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Бунчужні:

1. Бондарчук Хведось

2. Чайківський Володимир

3. Вельмик Микола

Чотові:

4. Іванів Іван

5. Момот Михайло

6. Охотенко Дмитро

7. Карпюк Адам

8. Березюк Іван

9. Іванченко Юрко

10. Лук’янчук Купріян

Ройові:

11. Левченко Кость

12. Рудківський Хведерь

13. Рудківський Іван

14. Жогло Іларіон

15. Кушніренко Юхим

16. Гуральський Олександр

17. Тржепель Михайло

18. Бакумів Хома

19. Баклажко Микола

20. Яківець Іларіон

21. Левіт Володимир

22. Конкель Антін

23. Лоянич Микола

24. Гордієв Павло

25. Жидків Микола

26. Рибченко Олександр

Юнаки:

27. Захарчук Анатолій

28. Винник Іван

29. Волошин Юрко

30. Козловський Андрій

31. Нечипорук Петро

32. Маринич Петро

33. Шумик Василь

34. Харусь Микола

35. Хрупенко Олександр

36. Гопанчук Віктор

37. Сопронюк Юхим

38. Назарець Іван

39. Павличенко Якім

40. Линник Микита

41. Лаврінчук Яків

42. Тржепель Микола

43. Ткачук Феофан

44. Богомаз Іван

45. Величковський Володимир

46. Білоус Іван

47. Ковтун Василь

48. Ницель Зотик

49. Савчук Кузьма

50. Твердохліб Микола

51. Бичковський Микола

52. Теодорович Денис

53. Нетребенко Михайло

54. Титаренко Пилип

55. Злотник Сергій

56. Кізюта Левко

57. Голубь Арсень

58. Дробот Хведір

59. Демчук Микола

60. Марченко Олександр

61. Трибухівський Йосип

62. Дикун Микола

63. Матвійчук Іван

64. Малюженко Левко

65. Єлисеів Петро

66. Демчин Корній

67. Шадурський Василь

68. Корнійчук Олександр

69. Рудий Петро

70. Охременко Василь

71. Ільяшевич Кость

72. Демянчук Яків

73. Ціомик Гаврило

74. Вакулюк Юльян

75. Нечипоренко Кирило

76. Крисаченко Олександр

77. Чубинський Василь

78. Орел Олександр

79. Сокіл Олександр

80. Денисюк Андрій

81. Речиць Йосип

82. Скомаровський Диомид

83. Занудів Петро

84. Наконечний Андрій

85. Козерацький Олександр

86. Янченко Семен

87. Кумер Іван

88. Ховець Калістрат

89. Прилипко Трохим

90. Канцевич Олександр

91. Піотровский Йосип

92. Мазуренко Антін

93. Козачук Конон

94. Говоров Микола

95. Філіпов Теофил

96. Водницький Арсень

97. Чудак Йосип

98. Лавринович Антін

99. Тималовський Леон

100. Вахівський Йосип

101. Тимашенко Юрко

102. Гуцало Кузьма

103. Кондратюк Павло

104. Кузьмук Борис

105. Туржанський Грицько

106. Сікорський Володимир

107. Новак Семен

108. Ходаковський Платон

109. Савин Василь

110. Поплавський Віталій

111. Ожоженко Савва

112. Дзендзелевский Іван

113. Козловський Хфедось

114. Мельник Хфедір

115. Словіковський Левко

116. Борисевич Йосип

117. Петропавловський Микола

118. Гонта Петро

119. Бондарчук Модест

120. Бухалець Василь

121. Мокрицький Сергій

122. Дороіцук Іван

123. Григорів Семен

124. Синиця Антін

125. Момотюк Іван

126. Русятинський Михайло

127. Клевальчук Олександр

128. Назаров Кирило

129. Євтушенко Петро

130. Горун Анатолій

131. Кульчицький Микола

132. Іщик Семен

133. Уланович Антін

134. Зелінський Павло

135. Якимчук Ананій

136. Свістунов Іполіт

137. Царенко Віктор

138. Савчук Роман

139. Дубінецький Микола

140. Усагович Левко

141. Тржепель Кость

142. Ковальчук Данило

143. Волторніст Іван

144. Маковіїв Тихон

145. Сивук Хведерь

146. Яблонський Петро

147. Афанасіів Кость

148. Загельський Мина

149. Тимчук Кузьма

150. Олейник Микола

151. Іщенко Данило

152. Водопян Антін

153. Вознесенський Йосип

154. Дацик Андрій

155. Добродіів Олекса

156. Максимчук Іван

157. Лисогурський Зіновій

158. Кузнецов Олександр

159. Транавський Юрко

160. Корзун Іван

161. Базаревський Іван

162. Лейман Андріян

163. Грабовський Василь

ЦДАВОу. — Ф. 1075. — Оп. 2. — Спр. 651. — С. 25–25-зв.

Поделитесь на страничке

Следующая глава >

Похожие главы из других книг

Доля юнаків 1-ї та 2-ї Українських військових шкіл

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Доля юнаків 1-ї та 2-ї Українських військових шкіл Після повернення до столиці України представники молодшого курсу 1-ї школи та делегація юнаків 2-ї школи були на прийомі у військового міністра Олександра Жуковського — просили можливості закінчення навчання. Але


Спроби створення юнацьких шкіл у 1918–1919 рр

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Спроби створення юнацьких шкіл у 1918–1919 рр Негативна відповідь, яку дав військовий міністр Центральної Ради Олександр Жуковський делегатам 1-ї та 2-ї Українських військових шкіл, насправді мала вагомі підстави. У той час Жуковський був більше заклопотаний справою


Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)     Чи перебував на фронті Чи був на старшинських посадах Нагороди 1 Антонішин Петро 10 місяців не був не має 2 Бесарабів Петро 2 р., 1 місяць - Залізний Хрест, Ч. 668 3 Болхаревський


Розділ 11 Нова війна з Москвою. — Сили Червоної Армії. — Сили Української Армії. — Бойові акції на Лівобережній Україні. — Відхід Української Армії на правий берег Дніпра. — Контрнаступ Української Армії

Из книги Україна у війні за державність. Історія організації і бойових дій Українських Збройних Сил 1917-1921 автора Удовиченко Александр Иванович


Розділ 19 Зосередження Галицької Армії. — Контрнаступ. — Розвиток його. — Останні змагання Галицької Армії та відступ за річку Збруч

Из книги Україна у війні за державність. Історія організації і бойових дій Українських Збройних Сил 1917-1921 автора Удовиченко Александр Иванович


Розділ 29 Політика генерала Денікіна. – Зустріч Української Армії з армією Денікіна в Києві. – Бій. – Відступ Української Армії. – Активність червоних у районі Коростеня

Из книги Україна у війні за державність. Історія організації і бойових дій Українських Збройних Сил 1917-1921 автора Удовиченко Александр Иванович


Розділ 33 Зимовий похід. – Партизанські дії Української Армії. – Командування денікінської армії шукає порозуміння з повстанцями й Українською Армією

Из книги Україна у війні за державність. Історія організації і бойових дій Українських Збройних Сил 1917-1921 автора Удовиченко Александр Иванович


Розділ І Марш армії в районі Ананьїв — Балта — ст. Любашівка в цілях витворення ситуаії на прорив через відділи Червоної Армії

Из книги Спогади командарма (1917-1920) автора Омелянович-Павленко Михаил Владимирович

Розділ І Марш армії в районі Ананьїв — Балта — ст. Любашівка в цілях витворення ситуаії на прорив через відділи Червоної Армії Район, що в ньому розвинулися квітневі чини Української Армії, обмежувався на сході середнім Бугом, на заході — Дністром; з півночі лінією:


МАРШРУТ Армії Української Народньої Республіки в Зимовому Поході. (6 грудня 1919 р. — 6 травня 1920 р.)

Из книги Спогади командарма (1917-1920) автора Омелянович-Павленко Михаил Владимирович

МАРШРУТ Армії Української Народньої Республіки в Зимовому Поході. (6 грудня 1919 р. — 6 травня 1920 р.) Марш Запорозької дивізії 5.12. Котелянка — Любомирецька — Чарторня — Привітів — (вихідне угрупування перед проривом у запілля Добровольчої московської армії).6.12. Печанівка


Розділ XXXVIІ Брак суцільного протибольшевицького фронту. Загальна ситуація на фронті армії Української Народньої Республіки. 3-тя дивізія переходить до протинаступу проти Добровольчої армії ген. Денікіна

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович


Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року Підполк. Міклашевський Чотовий Ростовський Сотник Поплавський Чотовий Ванзіглер Сот. Марущенко-Богдановський Ройовий