Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921)

Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921)

По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 4.12.1921):

1. Гунько Данило — до 2-ї Волинської дивізії

2. Мороз Хведір — до 3-ї Залізної дивізії

3. Полікша Сергій — до 3-ї Залізної дивізії

4. Черняхівський Семен — до 3-ї Залізної дивізії

5. Манкевич Василь — до 3-ї Залізної дивізії

6. Зелінський Гриць — до 3-ї Залізної дивізії

7. Добровольський Дмитро — до 2-ї Волинської дивізії

8. Юрченко Петро — до 2-ї Волинської дивізії

9. Золотів Олекса — до 3-ї Залізної дивізії

10. Мовчанів Михайло — до 2-ї Волинської дивізії

11. Горчинський Хведір — до 3-ї Залізної дивізії

12. Яременко Антін — до 3-ї Залізної дивізії

13. Хведорів Іван — до 2-ї Волинської дивізії

14. Горалевич Борис — до Охорони Головного Отамана

15. Мельник Микола — до Охорони Головного Отамана

16. Стриж Василь — до 3-ї Залізної дивізії

17. Бабак Іван — до 2-ї Волинської дивізії

18. Лазаркевич Валентин — до 2-ї Волинської дивізії

19. Старогорський Микола — до 2-ї Волинської дивізії

20. Лановенко Роман — до 3-ї Залізної дивізії

21. Палій-Гурко Олександр — до 3-ї Залізної дивізії

22. Германович Петро — до 3-ї Залізної дивізії

23. Кавун Василь — до Охорони Головного Отамана

24. Цвіт Макар — до 2-ї Волинської дивізії

25. Набатич Василь — до 2-ї Волинської дивізії

26. Рельтів Кость — до 3-ї Залізної дивізії

27. Остахів Андрій — до Охорони Головного Отамана

28. Домбровський Роман — до 3-ї Залізної дивізії

29. Таран Іван — до 2-ї Волинської дивізії

30. Колівеприк Микола — до 3-ї Залізної дивізії

31. Демченко Петро (посмертно) — до Охорони Головного Отамана

32. Левченко Микола — до 2-ї Волинської дивізії

33. Усатий Іван — до 3-ї Залізної дивізії

34. Бурсуків Павло — до 3-ї Залізної дивізії

35. Паламарчук Леонтій — до 3-ї Залізної дивізії

По піхоті (за 2 розрядом):

36. Собчук Никифор — до 3-ї Залізної дивізії

37. Кравець Володимир — до Охорони Головного Отамана

38. Хмельницький Володимир — до Охорони Головного Отамана

39. Доброчинський Пилип — до 2-ї Волинської дивізії

40. Миронюк Павло — до 3-ї Залізної дивізії

41. Лукашевич Василь — до 3-ї Залізної дивізії

42. Нечипоренко Прохор — до 2-ї Волинської дивізії

43. Іващенко Левко — до 2-ї Волинської дивізії

44. Ребрина Яків — до 2-ї Волинської дивізії

45. Мартинюк Левко — до 3-ї Залізної дивізії

46. Омельченко Яків — до 2-ї Волинської дивізії

47. Григорчук Олександр — до 2-ї Волинської дивізії

48. Чернецький Микола — до 3-ї Залізної дивізії

49. Оліфер Іван — до Охорони Головного Отамана

50. Климчук Павло — до 2-ї Волинської дивізії

51. Цибенога Павло — до 3-ї Залізної дивізії

52. Білозір Олекса — до 2-ї Волинської дивізії

53. Кавецький Хведір — до Охорони Головного Отамана

54. Телесніцький Степан — до Охорони Головного Отамана

55. Ляшко Микола — до 3-ї Залізної дивізії

56. Ковальський Петро — до 2-ї Волинської дивізії

57. Рудницький Олександр — до 2-ї Волинської дивізії

58. Ісаєв Іван — до 3-ї Залізної дивізії

59. Прищепа Олександр — до 2-ї Волинської дивізії

60. Корницький Гриць — до 3-ї Залізної дивізії

61. Паламарчук Іван — до 3-ї Залізної дивізії

62. Різник Василь — до 3-ї Залізної дивізії

63. Лихошва Борис — до Охорони Головного Отамана

64. Заболотний Гаврило — до 3-ї Залізної дивізії

65. Тхсаченко Олександр — до Охорони Головного Отамана

66. Кравчук Яків — до 3-ї Залізної дивізії

67. Леонтієв Микола — до 3-ї Залізної дивізії

68. Друцький Опанас — до 3-ї Залізної дивізії

69. Царюк Гриць — до 2-ї Волинської дивізії

70. Богуш Гриць — до 2-ї Волинської дивізії

71. Березовський Левко — до Охорони Головного Отамана

72. Джозовський Олександр — до 3-ї Залізної дивізії

73. Козлів Сильвестр — до 2-ї Волинської дивізії

74. Савицький Андрій — до 2-ї Волинської дивізії

75. Жуківський Борис — до 3-ї Залізної дивізії

76. Іванчин Олександр — до Охорони Головного Отамана

По кінноті (за 1-м розрядом):

1. Верба Дмитро — до 3-ї Залізної дивізії

2. Деньга Іван — до 3-ї Залізної дивізії

3. Дунін В’ячеслав — до 3-ї Залізної дивізії

4. Козловський Анатолій — до 3-ї Залізної дивізії

5. Яременко Олександр — до 3-ї Залізної дивізії

6. Постників Гриць — до 3-ї Залізної дивізії

7. Зозуля Лягро — до 3-ї Залізної дивізії

8. Антосевич Адольф — до 3-ї Залізної дивізії

9. Можуго Леонід — до 3-ї Залізної дивізії

10. Мазуркевич Всеволод — до 3-ї Залізної дивізії

11. Боровіцький Володимир — до 3-ї Залізної дивізії

По кінноті (за 2-м розрядом):

12. Конаневич Антін — до 3-ї Залізної дивізії

13. Мііцанінів Борис — до 3-ї Залізної дивізії

14. Кукло Олекса — до 3-ї Залізної дивізії

15. Домарецький Феофан — до 3-ї Залізної дивізії

16. Завальницький Петро — до 3-ї Залізної дивізії

17. Власенко Євген — до Охорони Головного Отамана

18. Крижанівський Юрко — до 3-ї Залізної дивізії

19. Шевченко Петро — до 2-ї Волинської дивізії

20. Дроздовський Кость — до 2-ї Волинської дивізії

21. Можуго Семен — до 3-ї Залізної дивізії

22. Пресовський Всеволод — до 3-ї Залізної дивізії

23. Теравський Олександр — до 3-ї Залізної дивізії

24. Васильєв Михайло — до 2-ї Волинської дивізії

25. Самсонів Василь — до 2-ї Волинської дивізії

26. Білецький Іван — до Охорони Головного Отамана

27. Бурлій Олександр — до 2-ї Волинської дивізії

28. Корнієвський Кость — до Охорони Головного Отамана

29. Зозуля Левко — до 2-ї Волинської дивізії

30. Сачук Михайло — до 3-ї Залізної дивізії

31. Гриневич Дмитро — до 3-ї Залізної дивізії

32. Писарюк Гриць — до 3-ї Залізної дивізії

33. Позлацаний Михайло — до 2-ї Волинської дивізії

34. Шпирюк Павло — до 3-ї Залізної дивізії

35. Яковлів Олександр — до 2-ї Волинської дивізії

36. Грінченко Гриць — до 2-ї Волинської дивізії

37. Плахотнюк Варфоломій — до 2-ї Волинської дивізії

38. Самко Олександр — до 2-ї Волинської дивізії

39. Садівничий Іван — до 2-ї Волинської дивізії

40. Чекерда Яків — до Охорони Головного Отамана

41. Колесник Яків — до 2-ї Волинської дивізії

42. Кусенко Сергій — до 2-ї Волинської дивізії

43. Лисенко Леон — до 3-ї Залізної дивізії

44. Поляків Спиридон — до 3-ї Залізної дивізії

45. Снігур Євген — до 2-ї Волинської дивізії

46. Тильнів Микола — до 3-ї Залізної дивізії

По артилерії (за 1-м розрядом):

1. Славінський Павло — до 3-ї Залізної дивізії

2. Гайдак Микола — до 2-ї Волинської дивізії

3. Брилів Іван — до 2-ї Волинської дивізії

4. Слесарів Павло — до 3-ї Залізної дивізії

5. Григорьев Лев — до 2-ї Волинської дивізії

6. Фалютинський Петро — до 2-ї Волинської дивізії

7. Зелінський Юрко — до 3-ї Залізної дивізії

8. Котлярів Іван — до 2-ї Волинської дивізії

9. Федотієв Петро — до 3-ї Залізної дивізії

10. Котович Павло — до 2-ї Волинської дивізії

11. Шпачинський Теодосій — до 3-ї Залізної дивізії

12. Козачок Олександр — до 3-ї Залізної дивізії

13. Коваленко Микола — до 3-ї Залізної дивізії

14. Мазанівський Євген — до 3-ї Залізної дивізії

15. Щепанівський Феофан — до Охорони Головного Отамана

16. Сердюк Данило — до 3-ї Залізної дивізії

17. Корпун Леонід — до 2-ї Волинської дивізії

18. Преображенський Юрко — до 3-ї Залізної дивізії

19. Катеринич Іван — до 2-ї Волинської дивізії

20. Кудрявцев Кость — до 2-ї Волинської дивізії

21. Гагарінський Борис — до Охорони Головного Отамана

22. Покотило Іван — до 2-ї Волинської дивізії

23. Спартак Грицько — до 3-ї Залізної дивізії

По артилерії (за 2-м розрядом):

24. Полонський Сергій — до 3-ї Залізної дивізії

25. Якімченко Микола — до 2-ї Волинської дивізії

26. Новицький Михайло — до 3-ї Залізної дивізії

27. Брилів Юрко — до 2-ї Волинської дивізії

28. Вінницький Микола — до Охорони Головного Отамана

Старшини, що закінчили піший відділ:

1. Хорунжий Товстоніг Гаврило

2. Хорунжий Кривопуск Микола, Охорона Головного Отамана

3. Хорунжий Дубрівний Павло, 2-а Волинська дивізія

4. Хорунжий Бомбело Микола, 2-а Волинська дивізія

5. Хорунжий Мартинюк Гнат, Охорона Головного Отамана

Старшини, що закінчили кінний відділ:

1. Хорунжий Яблонський Павло, 2-а Волинська дивізія

2. Хорунжий Бродовський Віктор, 3-я Залізна дивізія

3. Хорунжий Журавленко Опанас, 3-я Залізна дивізія

4. Хорунжий Токайло Леонід, 3-я Залізна дивізія

Старшини, що закінчили гарматний відділ:

1. Хорунжий Абрамович Василь, 3-я Залізна дивізія

2. Хорунжий Ломовенко Іван, 3-я Залізна дивізія

3. Хорунжий Ситенко Олекса, 3-я Залізна дивізія

4. Хорунжий Мочарний Микита, 3-я Залізна дивізія

5. Поручик Олексанівський Роман, 3-я Залізна дивізія

6. Хорунжий Романовський Володимир, 3-я Залізна дивізія

7. Хорунжий Красножон Петро, 3-я Залізна дивізія

8. Поручик Миленко Петро, 3-я Залізна дивізія

9. Хорунжий Колесник Марко

Закінчили за 3-м розрядом:

Сілерський Олександр, 3-я Залізна дивізія Гордзієвський Михайло, 3-я Залізна дивізія Чернелівський Левко, 3-я Залізна дивізія Крук Лука, 2-а Волинська дивізія (Мають право на отримання звання хорунжого через 4 місяці)

ЦДАВОУ. — Ф. 1078. — Оп. 2. — Спр. 230. — С. 24–27.

Гармота до Хреста Симона Петлюри

Поделитесь на страничке

Следующая глава >

Похожие главы из других книг:

Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи

Из книги автора

Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи З перших днів діяльності Житомирської юнацької школи, незважаючи на наказ від 5 січня 1919 р. про «безумовно українців», національний склад юнаків був досить строкатий: українці, чехи, поляки, росіяни, євреї. Так, Микола


Спільна юнацька школа з підготовки старшин військового часу при 3-й Залізній дивізії

Из книги автора

Спільна юнацька школа з підготовки старшин військового часу при 3-й Залізній дивізії Існуванням Спільної юнацької школи Військова освіта в Армії УНР в умовах інтернування не обмежувалась. Майже у кожній дивізії були створені школи для неграмотних та малограмотних


Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Из книги автора

Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів Іван5. Момот Михайло6. Охотенко Дмитро7. Карпюк Адам8. Березюк


Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921)

Из книги автора

Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921) По піхоті:1. Варавін Олександр2. Василів Володимир3. Василів Олександр4. Герасимчук Степан5. Говядовський Віктор (портупей-юнак)6. Гончаренко Григорій7. Гриб Сергій8. Гурін Дмитро (бунчужний)9. Дорошів


Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922)

Из книги автора

Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):Лазаркевич Костянтин, бунчужний — до 6-ї Січової дивізіїКоритник Лука, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізіїРибак Лев, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської


Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923)

Из книги автора

Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923) 1. Ведмідський Андрій, піхота2. Вічке Едуард3. Вільчек Микола, кіннота4. Вігуржинський Володимир, кіннота, молодший портупей-юнак5. Гандзієнко Артем, кіннота6. Гаєвик Доротей, кіннота, молодший


Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

Из книги автора

Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)     Чи перебував на фронті Чи був на старшинських посадах Нагороди 1 Антонішин Петро 10 місяців не був не має 2 Бесарабів Петро 2 р., 1 місяць - Залізний Хрест, Ч. 668 3 Болхаревський


Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року

Из книги автора

Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року Підполк. Міклашевський Чотовий Ростовський Сотник Поплавський Чотовий Ванзіглер Сот. Марущенко-Богдановський Ройовий


Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році

Из книги автора

Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році Отаман (майор) Шльосер, К-ир Четар Кріль Бриґади Четар Клочурак Степан Сотник Гедлінґ Четар Лев Сотник Абель Бронислав Четар Пушкар Гриць Сотник Байрак Четар