Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

    Чи перебував на фронті Чи був на старшинських посадах Нагороди
1 Антонішин Петро 10 місяців не був не має
2 Бесарабів Петро 2 р., 1 місяць - Залізний Хрест, Ч. 668
3 Болхаревський Василь - - -
4 Борисюк Микола - - -
5 Вільчек Микола 2 місяці - -
6 Гаврусевич Методій - - -
7 Гаєвик Доротей 21 місяць 1919 4 місяці 1921 6 місяців -
8 Голуб Гриць з 1915 року 3 1919 р. Всі відзнаки до Хреста Св. Георгія 2 ст., Залізний Хрест, Ч. 347
9 Іщук Василь - - -
10 Кіріченко Данило з 1915 року - Всі відзнаки до Хреста Св. Георгія 2 ст.
11 Колоско Михайло з 1914 року - -
12 Лисько Олександр - - -
13 Молчанівський Олександр з 1915 року - -
14 Нікітін Юрко - - -
15 Огородник Андрій 9 місяців - -
16 Олексіїв Володимир з 1919 року - -
17 Парнюк Гаврило з 1917 року - -
18 Поронників Павло з 1914 року 1921 4 місяці Хрест Св. Георгія 4 ст., Залізний Хрест, Ч. 801
19 Орловський Петро у відпустці
20 Плаксій Микола - - -
21 Поручик Полтавченко Гриць 43 місяці + 2 роки Весь час Хрести Св. Георгія 3 і 4 ст., Залізний Хрест
22 Порвен Павло 2 р., 1 місяць з 16.09.1915 до 25.02.1916 -
23 Гигас Михайло - - -
24 Годзяловський Кость - - -
25 Семянців Валентин 3 роки - Залізний Хрест, Ч. 806
26 Сліпанчук Іван з 1918 року - -
27 Стефанович Володимир - - -
28 Слюсаренко Ілько 6 місяців - -
29 Чарський Микола 15 місяців - -
30 Чопилко Панкрат 28 місяців - -
31 Якубович Юрко - - -
32 Ярмак Захарій з 1915 року 1918 5 місяців Залізний Хрест, Ч. 803

ЦДАВОУ. — Ф. 1078. — Оп. 2. — Спр. 304. — С. 157.

Поделитесь на страничке

Следующая глава >

Похожие главы из других книг

Манастирі, церкви і школи

Из книги Велика історія України автора Голубец Николай

Манастирі, церкви і школи По смерти архимандрита Нікифора Тура обрано на його місце Єлисея Плетенецького, що першим з печерських наставників припинив сите чернецьке життя й почав обертати великі манастирські доходи на культурно-національні потреби.Він то закупив


16. Реєстр смерті

Из книги Жнива скорботи: радянська колективізація і голодомор автора Конквест Роберт


Українізація 2-ї Київської школи прапорщиків, розформування російських військово-навчальних закладів

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Українізація 2-ї Київської школи прапорщиків, розформування російських військово-навчальних закладів Навесні-влітку 1917 р. український рух у Київських школах прапорщиків був значно меншим, ніж в Одесі, хоча як мінімум двоє начальників шкіл — 2-ї полковник Хлопицький


Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Доля випускників та юнаків Житомирської юнацької школи З перших днів діяльності Житомирської юнацької школи, незважаючи на наказ від 5 січня 1919 р. про «безумовно українців», національний склад юнаків був досить строкатий: українці, чехи, поляки, росіяни, євреї. Так, Микола


Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстри випускників юнацьких шкіл Армії УНР 1919–1924 рр Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів


Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів Іван5. Момот Михайло6. Охотенко Дмитро7. Карпюк Адам8. Березюк


Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921) По піхоті:1. Варавін Олександр2. Василів Володимир3. Василів Олександр4. Герасимчук Степан5. Говядовський Віктор (портупей-юнак)6. Гончаренко Григорій7. Гриб Сергій8. Гурін Дмитро (бунчужний)9. Дорошів


Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):Лазаркевич Костянтин, бунчужний — до 6-ї Січової дивізіїКоритник Лука, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізіїРибак Лев, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської


Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923) 1. Ведмідський Андрій, піхота2. Вічке Едуард3. Вільчек Микола, кіннота4. Вігуржинський Володимир, кіннота, молодший портупей-юнак5. Гандзієнко Артем, кіннота6. Гаєвик Доротей, кіннота, молодший


Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 4.12.1921):1. Гунько Данило — до 2-ї Волинської дивізії2. Мороз Хведір — до 3-ї Залізної дивізії3. Полікша Сергій — до 3-ї


Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році Отаман (майор) Шльосер, К-ир Четар Кріль Бриґади Четар Клочурак Степан Сотник Гедлінґ Четар Лев Сотник Абель Бронислав Четар Пушкар Гриць Сотник Байрак Четар


Реєстр жертводавців на видавничий фонд

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр жертводавців на видавничий фонд 105.00 дол.:Розгін Іван.82.00 дол.:ОбВУА у Великій Британії.75.00 дол.:Лютий-Лютенко Іван.По 50.00 дол.:Бойків С.; Лазуренко С.; Ромашок K.; Окружна Рада Союзу Українок, Дітройт; Український Народний Дім, Віллімеитик; Українська Стрілецька Громада,