Реєстр нагороджених Воєнним Хрестом 1917–1957 рр

Поделитесь на страничке

Следующая глава >

Похожие главы из других книг

Глава 21. 1917 Февральская революция 1917 года и свержение Романовых

Из книги Хронология российской истории автора Конт Франсис

Глава 21. 1917 Февральская революция 1917 года и свержение Романовых Перебои с хлебом и углем в столице в начале 1917 вызывают волнения и уличные демонстрации, которые становятся все более многолюдными и увенчиваются решающими днями «Февральской революции» (8-11 марта). С


1957

Из книги Историческое описание одежды и вооружения российских войск. Том 14 автора Висковатов Александр Васильевич


16. Реєстр смерті

Из книги Жнива скорботи: радянська колективізація і голодомор автора Конквест Роберт


Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр[6] юнаків першого випуску Спільної військової школи, підвищених до першої старшинської ранги 5-го листопада 1919 р Бунчужні:1. Бондарчук Хведось2. Чайківський Володимир3. Вельмик МиколаЧотові:4. Іванів Іван5. Момот Михайло6. Охотенко Дмитро7. Карпюк Адам8. Березюк


Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників першого випуску Спільної юнацької школи (14.07.1921) По піхоті:1. Варавін Олександр2. Василів Володимир3. Василів Олександр4. Герасимчук Степан5. Говядовський Віктор (портупей-юнак)6. Гончаренко Григорій7. Гриб Сергій8. Гурін Дмитро (бунчужний)9. Дорошів


Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників другого випуску Спільної юнацької школи (28.07.1922) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 1.04.1921):Лазаркевич Костянтин, бунчужний — до 6-ї Січової дивізіїКоритник Лука, портупей-юнак — до 6-ї Січової дивізіїРибак Лев, портупей-юнак — до 5-ї Херсонської


Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників третього випуску Спільної юнацької школи (15.08.1923) 1. Ведмідський Андрій, піхота2. Вічке Едуард3. Вільчек Микола, кіннота4. Вігуржинський Володимир, кіннота, молодший портупей-юнак5. Гандзієнко Артем, кіннота6. Гаєвик Доротей, кіннота, молодший


Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників четвертого випуску Спільної юнацької школи (липень 1924)     Чи перебував на фронті Чи був на старшинських посадах Нагороди 1 Антонішин Петро 10 місяців не був не має 2 Бесарабів Петро 2 р., 1 місяць - Залізний Хрест, Ч. 668 3 Болхаревський


Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921)

Из книги Офіцерський корпус Армії УНР (1917—1921) кн. 2 автора Тинченко Ярослав Юрьевич

Реєстр випускників Спільної юнацької школи з підготовки старшин військового часу (при 3-й Залізній дивізії) (4.12.1921) По піхоті (за 1-м розрядом зі старшинством з 4.12.1921):1. Гунько Данило — до 2-ї Волинської дивізії2. Мороз Хведір — до 3-ї Залізної дивізії3. Полікша Сергій — до 3-ї


Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр Ветеранів Кінного Лубенського полку, що був прикомандирований до 3-ої Залізної дивізії Армії УНР, від червня до початку вересня 1919-ого року Підполк. Міклашевський Чотовий Ростовський Сотник Поплавський Чотовий Ванзіглер Сот. Марущенко-Богдановський Ройовий


Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр ветеранів ХІ бригади УГА, що були прикомандировандировані до 3-ої Залізної дивізії в 1919-ого році Отаман (майор) Шльосер, К-ир Четар Кріль Бриґади Четар Клочурак Степан Сотник Гедлінґ Четар Лев Сотник Абель Бронислав Четар Пушкар Гриць Сотник Байрак Четар


Реєстр жертводавців на видавничий фонд

Из книги Третя Залізна дивізія автора Удовиченко Александр Иванович

Реєстр жертводавців на видавничий фонд 105.00 дол.:Розгін Іван.82.00 дол.:ОбВУА у Великій Британії.75.00 дол.:Лютий-Лютенко Іван.По 50.00 дол.:Бойків С.; Лазуренко С.; Ромашок K.; Окружна Рада Союзу Українок, Дітройт; Український Народний Дім, Віллімеитик; Українська Стрілецька Громада,